2013.11.21
XV Otwarty  Dolnośląski  Turniej Warcabowy osób niepełnosprawnych

W dniu 21.11.2013 młodzież naszej szkoły wzięła udział w XV Otwartym Dolnośląskim Turnieju warcabowym osób niepełnosprawnych w Świebodzicach. Organizatorami turnieju byli Powiatowy Zespół Szkół Specjalnych w Świebodzicach, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Świdnicy oraz Miejski Dom Kultury w Świebodzicach.

więcej

 

Wszystkie placówki uczestniczące w turnieju otrzymały puchary oraz nagrody rzeczowe, a zwycięzcy obu kategorii medale. Dla wszystkich uczestników przygotowano słodki poczęstunek.  Naszą szkołę , pod okiem p. Renaty Trzcińskiej , reprezentowała ekipa w składzie:

  • Kamil  Kluska – kl. III gim
  • Kamil Pawłowski- kl. III gim
  • Nicol  Szrejder – kl. II gim
  • Patryk Krotowski – kl.VI  sp.
  • Kacper Masny – kl. V sp.
  • Piotr Mosiądz –kl. V sp.

Indywidualnie najwyższe V miejsce zajęli : Piotr Mosiądz i Kamil Kluska.Drużynowo nasi reprezentanci zajęli III miejsce  ,otrzymali puchar i dyplom.          Gratulujemy naszym zawodnikom , a organizatorom dziękujemy za wspaniałą imprezę.
Zapraszamy do galerii

Skip to content