Menu

Zajęcia ze specjalistami

W naszej placówce, ogromną wagę przykładamy do tego, aby nad rozwojem uczniów czuwała wyspecjalizowana kadra nauczycieli i terapeutów, która codziennie dokonuje wszelkich starań w planowaniu i realizacji działań edukacyjno – terapeutycznych.

W Zespole Szkół Specjalnych w Świdnicy przykładamy się, by wyjść na przeciw potrzebom dzieci i rodziców, z tego względu stale doskonalimy swój warsztat pracy, biorąc udział w licznych konferencjach, szkoleniach i zdobywając kolejne kwalifikacje na studiach wyższych.
To szczególnie ważne, aby w obecnej dobie technologii informacyjnej, podążać za najnowszymi badaniami naukowymi i wprowadzać innowacyjne metody i techniki pracy. W naszej pracy niezwykle ważne jest poszerzanie horyzontów, a stałe kształcenie i doskonalenie nauczycieli jest kluczem do rozwoju dzieci i ma decydujące znaczenie w osiąganiu przez uczniów sukcesów edukacyjnych i terapeutycznych.

Kadra kierownicza ZSS w Świdnicy, dba o to, by progi naszej szkoły codziennie mijali wyjątkowi specjaliści. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfiką pracy każdego z nich:

 

Skip to content