2013.11.27
Andrzejki

W środę 27 listopada 2013 r. Samorząd Uczniowski pod opieką p. Lidii Magier , p. Aurelii Boś i p. Grzegorza Michalaka zorganizował Andrzejki dla uczniów gimnazjum i szkoły zawodowej. W tym dniu korytarz szkolny został zamieniony w “salę wróżb” a pani Aurelia Boś we wróżkę, która Wszystkim chętnym odczytywała przyszłość z kart, filiżanek i cukierków z wróżbą .

więcej

 

Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne bileciki, na których widniały nazwy zawodów przyszłości, bądź szukał swojej szczęśliwej liczby. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego.
Wiele śmiechu i radości dostarczały przepowiednie. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się, kto jako pierwszy z zmieni stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie.
Zabawę uświetniły występy uczniów : pokaz taneczny Marcina Gęgotka oraz występy wokalne Daniela Pioruna , Aleksandry Masztalerz , Nicol Szrejder i Weroniki Chrobak.
Była też dobra muzyka , bo po wróżbach i występach był czas na malowanie twarzyi dyskotekę.
Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Warto o tym pamiętać.
Zapraszamy do galerii

Skip to content