2014.01.09
Przegląd Zespołów Kolędniczych.

Dnia 9.01.2014 roku uczniowie naszej szkoły oraz uczestnicy WTZ, pod opieką katechetki p. Jolanty Tekieli i p. Beaty Zegarłowskiej wzięli udział w XXII Świdnickim Przeglądzie Zespołów Kolędniczych W Teatrze Miejskim w Świdnicy.

więcej

 

Dzieci i młodzież raz jeszcze chcieli przedstawić jasełka bożonarodzeniowe. Już od samego rana wszystkim uczestnikom towarzyszyły spore emocje, gdyż tym razem aktorzy mieli zaprezentować się na deskach świdnickiego teatru. Jednakże emocje nie przeszkodziły im w bardzo dobrym odegraniu swoich ról. Jury po obejrzeniu wszystkich prezentacji kolędniczych, których było aż 29 przyznało naszym uczniom wyróżnienie. Jak można przeczytać w protokole jury „doceniło zaangażowanie w stworzeniu kreacji postaci jasełkowych i podkreślenie faktu, że wszyscy powinniśmy czerpać radość z narodzin Jezusa”1. Bardzo Cieszymy się z tego wyróżnienia bo jest ono motywacją do dalszej pracy opiekunów jak i wykonawców.
Zapraszamy do galerii

Skip to content