2014.03.21 Dzień Otwarty

21.03.2014r. naszą szkołę odwiedziła młodzież gimnazjum specjalnego z Wałbrzycha. Spotkanie przygotowała pani Aurelia Boś i Lidia Magier.
więcej

Uczniowie wraz z nauczycielami zapoznali się z ofertą szkoły: obejrzeli pracownie , w których odbywają się zajęcia z przedmiotów zawodowych, sale lekcyjne, pracownię komputerową, bibliotekę oraz boisko i salę gimnastyczną.

Następnie goście udali się do świetlicy szkolnej na spotkanie z dyrektorem, aby uzyskać bliższe informacje na temat kierunków kształcenia, praktyk zawodowych i zasad rekrutacji.

W trakcie spotkania można było obejrzeć prezentację multimedialną dotyczącą naszej szkoły przygotowaną przez p. Jerzego Brodę oraz spróbować pysznego ciasta upieczonego przez kucharki pod opieką p. Grażyny Skowrońskiej.

Nasza szkoła bardzo podobała się gościom z Wałbrzycha.

Zapraszamy we wrześniu!!!

Zapraszamy do galerii

Skip to content