2014.06.13 Uroczyste pożegnanie uczniów kl. III ZSZ

13 czerwca w auli szkolnej odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klasy III ZSZ . Mottem uroczystości były słowa Stefana Żeromskiego „Życie jest trudną lekcją, nie można się go nauczyć, trzeba je przeżyć”
więcej

Pierwsza część spotkania poświęcona była refleksji nad tym, co minęło – prezentacja przygotowana przez p. Grzegorza Michalaka przypomniała nam wydarzenia sprzed lat ( wspólne imprezy, wycieczki, ogniska, ). Wysłuchaliśmy piosenek w wykonaniu Nikoli Szrejder , Huberta Bara oraz Michała Markulaka i Daniela Pioruna. Niezwykła aranżacja naszych zdolnych wykonawców wprowadziła publiczność w sentymentalny nastrój.

W drugiej część uroczystości weszliśmy w wesoły humor wakacyjnej przygody. Piosenki „Miód , malina” oraz „Mariola” brawuro zaśpiewane przez Michała i Bartka z klasy I zawodowej – uświetnione dyskotekowym tańcem Justyny i Łukasza oraz wystrzałowe confetti -wywołały entuzjazm publiczności . Uwieńczeniem akademii był występ Oli Masztalerz i Daniela Pioruna. Konferansjerkę prowadziły Asia Kucia i Ania Korzystka.

Na zakończenie Pani Dyrektor Beata Soroka rozdała świadectwa i nagrody oraz obdarzyła absolwentów dobrym słowem.

Reżyserem całej uroczystości była Mariola Pindel.

Zapraszamy do galerii

Skip to content