2015.01.13 XXIII Przeglądzie Zespołów Kolędniczych

Dnia 13.01.2015r. uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Jolanty Tekieli i p. Beaty Zegarłowskiej wzięli udział w XXIII Przeglądzie Zespołów Kolędniczych, który odbył się w Teatrze Świdnickim.
więcej

Tematem tegorocznych jasełek było ukazanie miłości Bożej Dzieciny i przemiana złych charakterów głównych bohaterów w dobre i szlachetne.

W przeglądzie brali udział uczniowie wszystkich etapów edukacyjnych oraz uczestnicy WTZ . Pełna pasji i emocji gra aktorska naszych młodych aktorów wywołała aplauz publiczności i zwróciła szczególną uwagę jury , które przyznało naszym uczniom nagrodę finansową w wys. 450zł. za „ wykorzystanie możliwości aktorskich wszystkich uczestników prezentacji , głębokie przezywanie rozgrywającej się na scenie akcji oraz bogactwo strojów”.

Rozdanie nagród odbyło sie 15.01.2015r w Sali Teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury.

Serdecznie gratulujemy opiekunom i uczniom i życzymy dalszych sukcesów!

Zapraszamy do galerii

Skip to content