2015.02.12 Zabawa karnawałowa

Karnawał to czas wspaniałej i radosnej zabawy. W czwartek 12 lutego 2015r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, na którą licznie przybyli uczniowie, nauczyciele naszej szkoły oraz uczestnicy i terapeuci WTZ , a także rodzice.
więcej

W tym dniu hol główny zamienił się w salę balową, Uczniowie prezentowali się w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. Przy błysku profesjonalnego oświetlenia i dźwiękach największych przebojów, zagranych i wyśpiewanych przez pana Zdzisława Irzyk z Zespołu Kwarc, któremu serdecznie dziękujemy, wszyscy bawili się doskonale.

W trakcie imprezy dokonano koronacji na Króla i Królową Balu, wręczono też wiele tytułów i nagród.

Jedną z nich były bilety do kina ufundowane przez Stowarzyszenie „Bliżej Ciebie” działające przy naszej szkole.

W przerwie zabawy uczniowie udali się do swoich klas na słodki poczęstunek.

Zabawa karnawałowa była udana. Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok.

Organizatorkami zabawy były panie: Grażyna Ziobrowska, Barbara Kułaga, Aurelia Boś i Mirela Dziakowicz.

Zapraszamy do galerii!

Zapraszamy do galerii

Skip to content