2015.02.24 Interaktywne Warsztaty Telewizyjne

We wtorek 24. 02. uczniowie klas IV-VI wzięli udział w Interaktywnych Warsztatach Telewizyjnych zatytułowanych „Jak stworzyć świat fantasy?”, które odbyły się w Teatrze Miejskim Świdnicy
więcej

Prowadzący zajęcia, w ciekawy i zabawny sposób, wprowadzali widzów w tajniki reżyserskiego i aktorskiego fachu. Uczniowie mogli się dowiedzieć w jaki sposób powstaje film, a także jak tworzy się efekty specjalne i magiczny świat, które można podziwiać w filmach z gatunku fantasy. Niektórzy z widzów mieli okazję wcielić się w role filmowe. Nikt nie miał ani chwili na nudę, ponieważ temat warsztatów i sposób jego prezentacji były bardzo ciekawe dla naszych uczniów. Może któryś z nich w przyszłości zostanie znanym reżyserem lub aktorem?

Podczas warsztatów nakręcony został krótki film z udziałem naszych uczniów, który zostanie udostępniony, kiedy tylko do nas dotrze.

Zapraszamy do galerii

Skip to content