2015.03.12 Teatrzyk cieni

Każdego roku naszą szkołę odwiedzają uczniowie Gimnazjum Nr 5, którzy przygotowuj dla naszych uczniów teatrzyk cieni. Nie zawiedli i tym razem
więcej

Pod profesjonalnym okiem Państwa Grażyny i Wojciecha Frączaków przygotowali bajkę „O kozie, która prawdy nie mówiła” Ewy Szelburg-Zarembiny oraz „Rzepkę” Jana Brzechwy i „Na straganie” Juliana Tuwima. Teksty utworów były ilustrowane muzyką, barwną scenografią i ruchem cieni. Wszystkie elementy przedstawienia złożyły się w piękną i niezwykle ciekawą całość. Po zakończeniu spotkania, chętni uczniowie mogli sami zabawić się w animatorów kukiełek i również bawić się magią cieni. Stanowiło to dla nich wspaniałe doświadczenie i wielką przygodę. Dziękujemy bardzo naszym gościom i serdecznie zapraszamy w przyszłym roku.

Zapraszamy do galerii

Skip to content