2015.03.20 Nasze panie stale się kształcą

Nasze panie stale poszukują nowych i ciekawych form pracy z nami, które pomogą w naszym rozwoju psycho-fizycznym, pozwolą nam zdobywać nowe umiejętności i poprawią nasze funkcjonowanie w wielu obszarach.
więcej

Ostatnio wzięły wiec udział w pierwszej części bardzo ciekawych warsztatów, zatytułowanych „Zabawa inspirująca rozwój”, prowadzonych przez Pana Adriana Borowika. Odbył on kursy w Autism Treatment Center of America w USA, na których uczył się czym jest i w jaki sposób prowadzić The Son – Rise Program, stanowiący jedną z czołowych metod pracy z dziećmi z autyzmem. Zdobytą wiedzę wykorzystuje w praktyce, bawiąc się z dziećmi z autyzmem wspierając w ten sposób ich rozwój, przede wszystkim w sferze społecznej. Jest czynnym wolontariuszem w terapii Program Son-Rise.
Interaktywne warsztaty, które odbyły się w piątek, 20. 03. 2015, miały na celu pomoc w uzyskaniu przekonania, że zabawa może być fantastyczną inspiracją do pokonywania wyzwań związanych z różnymi sferami rozwoju i elementem terapii. Nasze panie dowiedziały się na nich wielu ciekawych i ważnych rzeczy, ale także dobrze się bawiły. Jedna z nich nawet udawała dźwig, co bardzo chcielibyśmy zobaczyć.
Ciekawe, jakie zabawy wymyślą teraz dla nas, ale jesteśmy pewni, że będzie suuuuuper!

Zapraszamy do galerii

Skip to content