2015.06.18 Mistrzostwa o Puchar Dyrektora Szkoły

W czwartek, 18.06.2015r., w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa o Puchar Dyrektora Szkoły, pod hasłem “W zdrowym ciele zdrowy duch”
więcej

W czwartek, 18.06.2015r., w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa o Puchar Dyrektora Szkoły, pod hasłem „ W zdrowym ciele zdrowy duch”. Po uroczystym otwarciu Mistrzostw przez P. Dyrektor Beatę Sorokę, uczniowie rozpoczęli zmagania sportowe. Na początek musieli zmierzyć się z konkurencjami sprawnościowymi, wśród których znalazły się strzały na bramkę, rzuty do kosza, skoki przez skakankę, odbicie piłki siatkowej w ograniczonym polu. Każda z tych konkurencji była punktowana i oceniana.

O Puchar Dyrektora uczniowie walczyli w dwóch kategoriach – w kategorii chłopców i dziewcząt. Po zaciętej rywalizacji, wyłoniono zwycięzców.

I miejsce i Mistrzostwo szkoły wywalczyła Magda Leboda z klasy I gimnazjum
II miejsce zajęła Anna Kowalska z klasy III ZSZ
III miejsce – Magda Mikołajek z SPdP

W kategorii chłopców: I miejsce i Mistrzostwo szkoły zdobył Kamil Kluska z klasy I ZSZ
II miejsce – Piotr Woźniak z klasy VI SP
III miejsce wywalczył Adam Majewski z klasy III gimnazjum

Wyróżnieni zostali także: Ania Leboda za największa ilość odbytych skoków na skakance oraz Ania Kowalczyk za największą ilość odbitych piłek w ograniczonym polu.

Uczniowie, którzy zdobyli pierwsze trzy miejsca, zostali nagrodzeni dyplomami i nagrodami, a pozostali sportowcy otrzymali słodki poczęstunek.

Tradycyjnie, Dzień Sportu zakończył mecz piłki siatkowej – uczniowie kontra nauczyciele. Wynikiem 3:2 zwyciężyła tym razem drużyna uczniów w składzie: Piotr Skowronek, Piotr Mosiądz, Piotr Woźniak, Łukasz Nowak, Kamil Kluska, Stanisław Strzelecki, Ada, Majewski, Nikola Schreider, Weronika Chrobak. Drużynę nauczycieli dzielnie reprezentowali: P. Dyrektor Beata Soroka, P. ,Mateusz Szymański, p. Monika Kot, p. Joanna Wiraszka, p. Grzegorz Walczak i przedstawiciele rodziców – Państwo Rutowicz.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wyników i sportowej rywalizacji, a nauczycielom p. Agnieszce Turek, p. Renacie Trzcińskiej, p. Grzegorzowi Michalakowi i p. Joannie Wiraszka serdecznie dziękujemy za organizację tej wspaniałej imprezy.

Zapraszamy za rok!!!!

Zapraszamy do galerii

Skip to content