2015.06.27
Żegnaj szkoło – witaj wakacyjna przygodo

Wakacje przyleciały jak chmurki na niebie dziś szkoło żegnamy ciebie.

więcej

 

Wakacje przyleciały jak chmurki na niebie dziś szkoło żegnamy ciebie.

W piątek 26.06.2015r. uroczyście zakończyliśmy rok  szkolny 2014/2015.

Hymn państwowy wprowadził wszystkich w uroczysty nastrój tego  , ostatniego w tym roku szkolnym, najważniejszego i  mocno przeżywanego spotkania.

Uświetnił je na początku polonez w wykonaniu uczniów kl. VI SP, III GIM  i III SPDP, kończących w tym roku kolejny etap edukacji.

Część artystyczną akademii, przygotowaną przez  panie : Marię Kuzio, Renatę Trzcińską i Agnieszkę Turek,  rozpoczął Dawid Ziemrowski – angielską piosenką wakacyjną. Następnie wystąpiła Agnieszka Mikołajek, w wykonaniu której usłyszeliśmy wiersz “Wakacyjna przygoda”. Klasa p. Edyty Arendarskiej-Wieliczko zaprezentowała  utwór  “Żegnaj szkoło”. Część artystyczną zakończył występ chóru szkolnego pod kier. P Beaty Zygarłowskiej, który wykonał piosenkę  “Znów będą wakacje”.

W części oficjalnej wystąpiła  pani dyrektor Beata Soroka, która w ciepłych słowach skierowanych do uczniów, nauczycieli i rodziców podziękowała za zaangażowanie oraz całoroczną pracę, a następnie wręczyła uczniom i absolwentom świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za wypracowane osiągnięcia i podziękowania dla najbardziej zaangażowanych w życie szkoły rodziców.

Na zakończenie spotkania ,przedstawicielka uczniów, Nikol Szrejder podziękowała dyrekcji, gronu pedagogicznemu, pracownikom szkoły oraz uczniom za ich wysiłek oraz życzyła słonecznych i pięknych wakacji.

Skip to content