2015.10.20 Otrzęsiny klas pierwszych

20 października w naszej szkole odbyły się tradycyjnie „Otrzęsiny klas pierwszych”, które zostały przygotowane przez klasy drugie.
więcej

Podczas wydarzenia obfitującego w wiele wrażeń i emocji, klasa pierwsza gimnazjum i klasa pierwsza zawodowa, musiały zmierzyć się z licznymi wyzwaniami. Z pomocą wychowawców wykonywały one różne zadania, aby zasłużyć na zaszczytne miano uczniów Gimnazjum i Szkoły Zawodowej.

Pierwszaki dzielnie jadły cytrynę na czas, karmiły się nawzajem jogurtem z zawiązanymi oczami, pokonywały tor przeszkód z kubkiem mleka oraz odpowiadały na pytania związane ze szkołą i z swoimi wychowawcami. Zabawa była bardzo udana i przyniosła uczestnikom dużo śmiechu i radości. Jury, które oceniało przebieg konkurencji, ogłosiło remis i zdecydowało, że obie klasy mogą złożyć ślubowanie uczniów klas pierwszych. Uczniowie obiecali godnie wypełniać swoje obowiązki, wykazywać się pracowitością i pomagać słabszym. Panie wychowawczynie także złożyły ślubowanie – zobowiązały się nie stawiać dwój i jedynek, nie zajmować uczniom czasu wolnego i nie budzić ich ze snu w czasie lekcji…

Trzymamy za słowo!

Zapraszamy do galerii

Skip to content