2015.10.30 V Szkolny Turniej Warcabowy

Do V – edycji turnieju zakwalifikowali się najlepsi uczniowie wyłonieni z rozgrywek klasowych. W wielkim finale w trzech kategoriach: szkoła podstawowa, gimnazjum i szkoła ponadgimnazjalna spotkało się 26 zawodników. Po siedmiu rundach “główkowania” wyłoniliśmy zwycięzców.
więcej

w kategorii Szkoła Podstawowa:

  • I miejsce Krzysztof Pawłowski klasa IV,
  • II miejsce Edward Szumaj klasa IV,
  • III miejsce Weronika Mikołajczyk klasa IV.

w kategorii Gimnazjum:

  • I miejsce Oskar Szymański klasa I,
  • II miejsce Rafał Masny klasa I,
  • III miejsce Kacper Masny klasa I.

w kategorii Szkoła Ponadgimnazjalna:

  • I miejsce Marek Cycoń WTZ,
  • II miejsce Katarzyna Majewska WTZ,
  • III miejsce Michał Furmanek SPdP.

Organizatorami imprezy byli nauczyciele: Agnieszka Turek, Grzegorz Michalak, Sebastian Skroboń i dyrektor Mariusz Maluha.Wszystkim uczestnikom gratulujemy sportowej postawy a zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów.Najlepsi będą reprezentowali naszą Szkołę dnia 03.11.2015 roku w XVII Dolnośląskim Otwartym Turnieju Warcabowym Osób Niepełnosprawnych w Świebodzicach. Trzymamy kciuki za naszych uczniów.

Zapraszamy do galerii

Skip to content