2015.11.18 Wizyta w firmie Franc – Textil

Franc-Textil Sp. z o.o. jest jednym z największych i najnowocześniejszych, profesjonalnych centrów szycia tekstyliów domowych w Polsce, posiadającym aż 20-letnie doświadczenie.
więcej

Dodatkowo, firma ta nie zamyka się na potrzeby lokalnej społeczności, od lat stanowiąc jednego z ważniejszych sponsorów naszej placówki.

Dnia 18 listopada 2015 r., w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, pięcioro uczniów SPdP miało okazję zwiedzić właśnie firmę Franc-Textil – biura oraz halę produkcyjną i dowiedzieć się, w jaki sposób ona funkcjonuje. Podczas spotkania dowiedzieli się jak powstała firma i jak bardzo się rozwinęła na przestrzeni czasu.

Przed 20 laty tworzyły ją zaledwie 4 osoby, szyjąc tekstylia, obecnie natomiast w firmie zatrudnionych jest 500 osób, a produkty sprzedawane są w wielu krajach Europy i pozaeuropejskich.

Na zakończenie wizyty uczniowie zostali bogato obdarowani przez firmę-każdy z nich otrzymał prezent. Spotkanie było niezwykle ciekawe i na pewno długo pozostanie w pamięci uczestników.

Zapraszamy do galerii

Skip to content