2016.10.20 Urodziny Książkowego Misia

Świętowaliśmy dzisiaj ważną okazję – urodziny Książkowego Misia. Przygotowaliśmy dla niego piękne prezenty, a mianowicie własnoręcznie wykonane laurki, rysunki i wyklejanki, a także złożyliśmy mu najserdeczniejsze życzenia.
więcej

Oczywiście, wyściskaliśmy go też baaaaardzo mocno. Potem zatańczyliśmy dla niego, w rytm misiowych piosenek. Kiedy się troszkę zmęczyliśmy, usiedliśmy na dywanie i wysłuchaliśmy opowieści naszego misia na temat jego zwyczajów, dowiedzieliśmy się, że misie mogą różnić się wielkością i wyglądem, a w zimie po prostu sobie smacznie śpią.

Nasz solenizant przeczytał nam również pięknie ilustrowaną bajkę o małej misi Marysi, która nie chciała dzielić się zabawkami ze swoimi przyjaciółmi. Zrozumiała, że źle się zachowuje dopiero wtedy, kiedy wszyscy się na nią pogniewali, została sama i zrobiło jej się smutno. Na szczęście ta historia dobrze się skończyła – misia przeprosiła swoich przyjaciół i potem już grzecznie się z nimi bawiła. Po lekturze przyszedł czas na kolejne przyjemności, czyli na urodzinowy słodki poczęstunek oraz zabawy z chustą Klanzy i balonami. Było wspaniale – wesoło, kolorowo, gwarnie. W przyszłym roku koniecznie musimy to powtórzyć!

Zapraszamy do galerii

Skip to content