2016.10.21 Wizyta przedszkolaków

Mieliśmy dzisiaj bardzo miłych gości – zawitały do nas, wraz ze swoimi paniami, przedszkolaki, które na co dzień uczęszczają do świdnickiego Przedszkola Nr 1.
więcej

Wspaniale się bawiliśmy, bo już przy powitaniu było dużo śmiechu, maszerowaliśmy bowiem w takt muzyki, a kiedy ona cichła, witaliśmy się różnymi częściami ciała, np. plecami, piętami, łokciami czy kolanami. Musieliśmy się nieźle nagimnastykować! Potem rozwiązywaliśmy zagadki związane ze zwierzętami i okazało się, że jesteśmy znawcami tego zagadnienia – wszystkie odpowiedzi były prawidłowe! Nasze panie były z nas dumne i głośno biły nam brawo!

Kolejnym punktem naszego spotkania, było kolorowanie podobizn zwierząt, o których mówiły zagadki. Lubimy tego rodzaju zajęcia, więc szybko uporaliśmy się z tym zadaniem, tworząc piękne, kolorowe i niepowtarzalne dzieła. W nagrodę mogliśmy wreszcie zasiąść do słodkiego poczęstunku. Mniaaaam! i na takich przyjemnych czynnościach, czas wizyty minął niepostrzeżenie. Na pożegnanie, pobawiliśmy się z chustą Klanzy i kolorowymi balonami. Byliśmy zachwyceni, a buzie mieliśmy uśmiechnięte, od ucha do ucha.

Zapraszamy do galerii

Skip to content