2016.10.27 Uroczyste „Pasowanie na ucznia”

W dniu 27.10.2016 roku, zgodnie z tradycją, w naszej szkole odbyła się uroczystość „Pasowania na ucznia”. Podczas tej ważnej i pięknej imprezy, dzieci klas pierwszych oraz zespołów rewalidacyjno-wychowawczych, wykazywały się swoimi umiejętnościami, w konkurencjach przygotowanych specjalnie na tę okazję.
więcej

 

Nasi najmłodsi uczniowie śpiewali i ilustrowali ruchem piosenkę „Pierwszaki”, pakowali odpowiednie przybory szkolne do tornistra, a także bezpiecznie przechodzili przez ulicę, gdzie ruchem kierował „policjant” Paweł”. Podstawowe zasady bezpieczeństwa na drodze przypomnieli zebranym uczniowie klasy czwartej w piosence zatytułowanej „Na ulicy”.

Pierwszoklasiści, po wzorowo zdanym egzaminie, zostali pasowani na ucznia przez p. Wicedyrektor Katarzynę Gołąbek, symbolicznym, wielkim długopisem. Następnie, każdy z nich, złożył pamiątkowy „podpis” w kronice szkolnej.

Ukoronowaniem aktu pasowania było przypięcie pamiątkowych znaczków przez p. Wicedyrektora Mariusza Maluhę i wręczenie dyplomów oraz upominków.

Od dziś, do grona uczniów naszej szkoły, oficjalnie przyjęci zostali:
Blanka, Joanna, Kacper, Kornel, Krystian, Lena, Łukasz, Miłosz, Oliwia i Samanta

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów, wieku wspaniałych przyjaciół, jak również samych szczęśliwych chwil w naszej szkole.
Zapraszamy do galerii

Skip to content