2016.11.23 AKCJA „PODARUJ MISIA MAŁYM PACJENTOM Z PRZYLĄDKA NADZIEI”

Nasi uczniowie bardzo lubią aktywnie spędzać czas i sprawdzać swoje umiejętności w rozmaitych sportowych zmaganiach. Dlatego też, tak ogromnym zainteresowaniem cieszył się VI Szkolny Turniej Tenisa Stołowego, który odbył się w naszej placówce w dniu 22.11.2016 roku.
więcej

W listopadzie, na całym świecie, obchodzone jest piękne święto – „Dzień Pluszowego Misia”.  Nasza szkoła rozpoczęła te obchody już nieco wcześniej, od włączenia się do akcji organizowanej przez FUNDACJĘ „NA RATUNEK DZIECIOM Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ” we Wrocławiu.

Ponieważ my bardzo lubimy się przytulać, szczególnie wtedy,  gdy jest nam smutno, gdy nas coś boli, lub gdy po prostu mamy na to ochotę…chcielibyśmy, aby nasi koledzy i koleżanki z Przylądka też mogli to zrobić. Dlatego zebraliśmy dla nich 33 pluszowe przytulanki, które już 25.11. 2016 roku powędrują prosto do ich małych rączek.

Mamy nadzieję, że choć troszkę umilą im wspólnie spędzony czas i trudne chwile. Dziękujemy rodzicom, dzieciom i nauczycielom, którzy zechcieli kupić przytulanki. Przytulanie jest suuuuper!!!

Popatrzcie sami.

Zapraszamy do galerii

Skip to content