2017.04.16 Spotkanie z Teatrem „Blaszany Bębenek” – Pinoko

Wierzcie lub nie, lecz na tym świecie bywa, że zdarzają się rzeczy całkowicie dziwne i niezwyczajne. Tak nieprzewidywalne, że gdy się komuś przytrafiają, nie od razu taka osoba wie, czy ma do czynienia ze snem, czy z jawą…więcej

Taki właśnie dylemat powstał w głowie poczciwego stolarza Gepetto, gdy kawałek drewna, który zamierzał przemienić w nogę od stołu, nagle zaczął żałośnie piszczeć i błagać, by darować mu życie!

Tak rozpoczęło się dzisiaj nasze spotkanie z Pinokiem, niesfornym pajacykiem, który za wszelką cenę pragnął zostać prawdziwym chłopcem! Na drodze wiodącej do spełniania tego marzenia, spotkało go wiele wspaniałych, choć nie zawsze bezpiecznych przygód, które sprawiały, że wstrzymywaliśmy oddech, w oczekiwaniu co wydarzy się dalej. Na szczęście wszystko szczęśliwie się skończyło – Pinokio, dzięki dobrej wróżce stał się prawdziwym, grzecznym chłopcem i nie sprawiał już kłopotów swemu ojcu Gepetto.

Na zakończenie przedstawienia, wszyscy, z wielkim entuzjazmem, odtańczyliśmy z bohaterami bajki taniec radości. Wyszedł nam wspaniale!

Zapraszamy do galerii
Skip to content