2017.06.08 Dzień Sportu „ W zdrowym ciele zdrowy duch”

W czwartek, 08.06.2017r., w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa o Puchar Dyrektora Szkoły, pod hasłem „ W zdrowym ciele zdrowy duch”. Pogoda wspaniale dopisała, a humory uczestników zawodów były wyśmienite. więcej

Widać było, że uczniowie nastawiali się na “bicie” swoich wyników uzyskanych w zeszłym roku i wręcz nie mogą się oni doczekać imprezy. Po uroczystym otwarciu Mistrzostw przez P. Dyrektor Beatę Sorokę, uczniowie rozpoczęli zmagania sportowe. Na początek musieli zmierzyć się z konkurencjami sprawnościowymi, wśród których znalazły się strzały do małej bramki, rzuty do kosza, skoki przez skakankę, jazda na hulajnodze oraz odbijanie piłki siatkowej w ograniczonym polu. Każda z tych konkurencji była punktowana i oceniana. Po konkurencjach sprawnościowych odbył się mini turniej piłki nożnej (zespoły 4 osobowe) a finałem zmagań sportowych był mecz piłki nożnej – uczniowie kontra nauczyciele.

O Puchar Dyrektora uczniowie walczyli w dwóch kategoriach – w kategorii chłopców i dziewcząt. Po zaciętej rywalizacji, wyłoniono zwycięzców.

 

W kategorii dziewcząt:

I miejsce i Mistrzostwo szkoły wywalczyła ; Karolina P. klasa II GIM.

II miejsce – Angelika R. z klasy „O” SPdP,

III miejsce – Katarzyna S. z klasy „O” SPdP,

IV miejsce – Weronika M. z klasy VI SP.

 

W kategorii chłopców:

I miejsce i Mistrzostwo szkoły zdobył – Krzysztof P. z klasy V SP

II miejsce – Adam M. z klasy „N” SPdP,

III miejsce – Patryk K. z klasy III GIM.

IV miejsce – Rafał Z. z klasy V SP.

 

Do turnieju piłki nożnej przystąpiły 4 drużyny. Oto wyniki:

 

I miejsce zajęła drużyna w składzie – Kacper M., Rafał M., Patryk K., Oskar S., Sebastian S.

II miejsce drużyna – Weronika M., Rafał Z., Artur S., Grzegorz W.

III miejsce drużyna – Katarzyna S., Stanisław S., Maciej M., Damian Ł., Adam M., Dariusz S.

III miejsce dla drużyny w składzie – Justyna W., Krzysztof P., Damian W., Grzegorz M.

 

Tradycyjnie Dzień Sportu zakończył meczem uczniowie kontra nauczyciele. W tym roku był to mecz w piłkę nożną.

Wynikiem 3:1 zwyciężyła tym razem drużyna nauczycieli , którą reprezentowali panowie : Sebastian Skroboń , Grzegorz Walczak , Dariusz Stramek i Grzegorz Michalak.

Drużynę uczniów reprezentowali: Maciej M., Stanisław S., Adam M., Patryk K., Kacper M., Rafał M., Oskar S., Damian W., Artur S.,

Najlepszym piłkarzem turnieju został Oskar S., a najlepszym bramkarzem Maciej M. Uczniowie, którzy zdobyli pierwsze trzy miejsca i wyróżnienia otrzymali dyplomy i nagrody.

Wszystkim uczestnikom tegorocznych zmagań gratulujemy uzyskanych wyników i sportowej rywalizacji, a nauczycielom : p. Agnieszce Turek, p. Renacie Trzcińskiej, p. Grzegorzowi Michalakowi , Joannie Wiraszce i p. Grzegorzowi Walczakowi serdecznie dziękujemy za zorganizowanie tej wspaniałej imprezy.

Zapraszamy za rok!!!!

Zapraszamy do galerii.

Skip to content