2017.09.11 Wizyta miłych gości

Chyba jesteśmy baaardzo popularnymi przedszkolakami:) Zastanawiacie się zapewne dlaczego tak myślimy…. Otóż dlatego, że… więcej

… Ciągle ktoś chce nas poznać i odwiedza nasze przedszkole. Ale wiecie co? Ogromnie nam się to podoba, bo gościnność i towarzyskość to jedne z naszych głównych cech:) Dzisiaj, na przykład, wielką przyjemność swoją wizytą sprawili nam kolejni uczestnicy kursu na asystentów osób niepełnosprawnych. Na początku spotkania zaprosiliśmy ich do wspólnej zabawy – w ruch poszły piłki i akcesoria kuchenne, zrobiło się gwarno i wesoło, szybko nawiązaliśmy miłe znajomości.

Potem przyszła kolej, byśmy pokazali, jak wspaniale potrafimy pracować, a na koniec spotkania nasze panie pozwoliły wszystkim podziałać z kaszami, ryżem, fasolą i pszenicą. No i dopiero się zaczęło! Z wielkim entuzjazmem i energią mieszaliśmy, przesypywaliśmy rękoma i łyżeczkami, ugniataliśmy oraz wsypywaliśmy do różnych naczyń wszystkie ziarenka.

Dorośli dzielnie nam w tym towarzyszyli, a nawet podejrzewamy, że bawili się równie dobrze jak my. Czas wizyty minął zdecydowanie zbyt szybko!

Zapraszamy do galerii

Skip to content