2017.10.13 Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13.10.2017 roku, w naszej szkole, odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Impreza rozpoczęła się od przywitania przybyłych Gości a następnie uczniowie, po raz pierwszy zaśpiewali hymn szkoły…więcej

…W części artystycznej, widzowie mieli okazję poznać pełną zaskakujących i zabawnych zwrotów akcji historię pewnego chorego belfra, w którego brawurowo wcielił się Pan Grzegorz Walczak. Wspaniały popis umiejętności aktorskich dał również Pan Sebastian Skroboń, który odegrał rolę lekarza ratującego zdrowie bohatera. Nad całością i sprawnym przebiegiem akcji czuwała zaś urocza pielęgniarka – Pani Joanna Wiraszka.

Uroczysty apel uświetniła swoim śpiewem klasa Pani Renaty Trzcińskiej, która zaprezentowała piosenki „Kto zawsze ma na twarzy uśmiech” oraz „Na niebie świeci jasne słońce”.

Ogromną niespodzianką, która wywołała wiele wzruszeń, okazał się film opowiadający o tym, co naprawdę dzieje się w naszej szkole każdego dnia. Serdecznie zapraszamy do jego obejrzenia:

Podczas spotkania popłynęły również życzenia, upominki i niespodzianka muzyczna przygotowana przez Panią Kamilę Krzywiecką wraz z uczniami. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Beata Fijołek, która wręczyła nagrody nauczycielom i pracownikom szkoły. Gratulujemy Wszystkim Nagrodzonym i dołączamy się do życzeń.

Dziękujemy bardzo Pani Aleksandrze Kuc-Górce i Pani Monice Kot za zorganizowanie tak wspaniałej uroczystości!

Zapraszamy do galerii.

Skip to content