2017.10.30 IX Międzyszkolny Konkurs Religijny

„ Odmawiajcie codziennie różaniec”

– Maryja jest naszą Królowąwięcej

…Październik jest miesiącem, w którym w sposób szczególny pamiętamy o Maryi, mamie Jezusa, naszej Matce, Królowej nieba i ziemi. Z racji tego, uczniowie naszej szkoły, pod opieką katechetki Jolanty Tekieli, wzięli udział w IX Międzyszkolnym Konkursie Religijnym zatytułowanym: „Odmawiajcie codziennie różaniec” – Maryja jest naszą Królową. Tym razem, zgodnie z regulaminem, należało wykonać koronę dla Maryi w formie przestrzennej.

Wyzwanie to podjęło dwoje uczniów z naszej szkoły. Ich praca i trud zostały nagrodzone przez jury:

Bartłomiej K.- uczeń kl VI au zajął 3 miejsce

Weronika M.uczennica kl. VII sp otrzymała wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy uczniom i życzymy dalszych sukcesów!

Zapraszamy do galerii.

Skip to content