2017.11.6-10 Polsko-niemieckie warsztaty ceramiczne w Morawie

W dniach 6-10 października 2017 roku, 13 – osobowa grupa młodzieży z Gimnazjum i Szkoły Przysposabiającej do Pracy, brała udział w piątych już polsko-niemieckich warsztatach ceramicznych w Morawie, które przebiegały pod hasłem „ Ulepmy sobie święta”….więcej

…W ramach przedsięwzięcia, nasi uczniowie po raz drugi odwiedzili szkołę i warsztat terapii w Weisswasser. Gospodarze ugościli nas obiadem przygotowanym przez uczniów szkoły Astrid-Lingren-Schule, a także zaprosili na przejażdżkę Mużakowską Kolejką Leśną.

Grafik zajęć podczas wyjazdu był bardzo napięty. Odbywały się bowiem nie tylko warsztaty ceramiczne i plastyczne, na których wykonywano świąteczne i choinkowe ozdoby, ale i liczne gry i zabawy integracyjne oraz ruchowe. Ponadto, zorganizowane zostały zajęcia kulinarne, gdzie młodzież piekła świąteczne pierniki i ciasteczka. Młodzi ludzie mieli również okazję do relaksu na basenie w Żarowie i odwiedzili stadninę koni. Tradycyjnie, na zakończenie warsztatów, odbył się wieczór pożegnalny i dyskoteka. Atrakcji było co nie miara!

Osobami odpowiedzialnymi za wyjazd i młodzież były panie: Loreta Bawoł i Anna Gryniewicz.

Zapraszamy do galerii.

[/su_custom_gallery]
Skip to content