2017.11.16 Wizyta Strażników Miejskich – przedszkole i klasa IV – VI au

Wszyscy, kiedy dorośniemy, zostaniemy strażnikami miejskimi. To postanowione! Taka decyzja zapadła po dzisiejszym spotkaniu z przemiłymi Panami Strażnikami Miejskimi, którzy na co dzień dbają o bezpieczeństwo w naszym mieście. …więcej

…Dzięki nim mogliśmy dokładnie obejrzeć najprawdziwsze kajdanki, zobaczyć do czego można wykorzystać pałki, które stanowią element wyposażenia strażników miejskich oraz dowiedzieć się, na czym polega ich praca. Ale to nie koniec! Nasi goście przygotowali dla nas jeszcze jedną superancką niespodziankę! Nigdy nie zgadniecie, co to było! Mogliśmy się przejechać samochodem straży miejskiej! I to na sygnale! Ależ to było cudowne przeżycie! Moglibyśmy tak jeździć bez końca!

Razem z nami w spotkaniu udział brali uczniowie klasy IV – VI au, wraz z wychowawczynią panią Anetką Wajdzik i panią Jolą. Otrzymaliśmy też wspaniałe prezenty – odblaski, kredki i książeczki mówiące o bezpiecznych zachowaniach w różnych miejscach i sytuacjach, np. nad wodą, czy na ulicy. My odwdzięczyliśmy się natomiast pamiątkową kartką z życzeniami i podziękowaniami za zajęcia. Wizyta naszych gości skończyła się zdecydowanie za szybko, ale na szczęście Panowie Strażnicy obiecali, że jeszcze do nas zawitają. Serdecznie zapraszamy i czekamy z niecierpliwością!

Zapraszamy do galerii.

Skip to content