2017.11.30 Zabawa andrzejkowa

W czwartek, 30 listopada 2017roku, Samorząd Uczniowski pod opieką p. Aurelii Boś i p. Lidii Magier, zorganizował Andrzejki dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły zawodowej…więcej

…SW tym dniu korytarz szkolny został zamieniony w „salę wróżb”, a pani Aurelia Boś we wróżkę, która licznym chętnym odczytywała przyszłość z kart, filiżanek i cukierków z wróżbą. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne bileciki, na których widniały nazwy przyszłych zawodów, bądź szukał swojej szczęśliwej liczby. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Wiele śmiechu i radości dostarczały przepowiednie. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się, kto jako pierwszy z zmieni stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie.

W magicznej kuli Wróżka odczytywała przyszłość uczniom i nauczycielom, którzy ją odwiedzili. Zabawa była doskonała, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Warto o tym pamiętać. Zapraszamy za rok!!!!!!

Zapraszamy do galerii.

Skip to content