2017.12.14 Szkolny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

Tradycyjnie, przed Świętami Bożego Narodzenia, w naszej szkole organizowany jest Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych. Podstawowy cel tego wspaniałego przedsięwzięcia stanowi nie tylko kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych, ale także wspieranie uzdolnień uczniów. Wielu młodych ludzi chętnie bierze w nim udział, jak również angażują się rodzice i nauczyciele. Tak też było i w tym roku…więcej

…Okazało się, że pomysłowość naszych uczestników chyba nie zna granic, udowodnili oni bowiem, że stajenkę można wykonać z drewna, papieru, modeliny, a nawet z opakowań na jajka. Najważniejsze jednak, że przypomina nam ona o wielkim cudzie, jakim jest Boże Narodzenie, jednoczy przy wspólnej pracy oraz przypomina o tej pięknej tradycji.

Na konkurs wpłynęło 14 prac. Jury miało bardzo trudne zadanie, ale po długich obradach nagrodziło wszystkie prace i przyznało następujące miejsca:

I miejsce zajęły:

KL. D (SP)

Kl. M (SPDP)

KL.S (SPDP)

KL. II ZSZ

Ognisko Misyjne „ Iskierka” pod kierunkiem p. J.Tekieli

II miejsce :

Kl. C (SP)

KL.IVL (SP)

KL. B ( Gim)

KL.N (SPDP)

Kl. I ZSS

III miejsce :

KL.I-II L (SP)

KL.III L (Gim.)

KL.F (SP.)

KL.K (Gim.)

KL.III ZSZ

Organizatorzy: p Maria Kuzio, p. Mariola Pindel, p. Grażyna Gicala i p. Izabela Mirecka bardzo dziękują za tak liczny udział.

Gratulujemy wszystkim, którzy podjęli się udziału w konkursie i życzymy dalszych

sukcesów!

Zapraszamy do galerii.

Skip to content