2018.05.22 II Międzyszkolny konkurs Piosenki pt: „Śpiewajcie głosem , śpiewajcie sercem, śpiewajcie ustami, śpiewajcie swoim życiem”

W tym roku szkolnym odbył się drugi festiwal piosenki dla osób niepełnosprawnych z naszego powiatu zainicjowany przez p. Beatę Zegarłowską i p. Jolantę Tekielę. Na początku zebranych powitała Pani Beata Fijołek Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Świdnicy. W muzyczny nastrój wprowadził wszystkich utwór z poezji Karola Wojtyły pt: “Miłość mi wszystko wyjaśniła” w wykonaniu uczniów z Gimnazjum nr 1 w Świdnicy…więcej

W konkursie wzięło udział więcej osób niż w ubiegłym roku z czego bardzo się cieszymy. Artyści zaprezentowali wysoki poziom i bardzo piękny repertuar. W którym znalazły się takie utwory jak: „Laleczka z saskiej porcelany”, „ Zabiorę Cię właśnie tam”, „ Konik na biegunach”, „Wszyscy ludzie klaszczą w dłonie” i wiele innych porywających i znanych utworów. Aby umilić czas oczekiwania na wyniki konkursu, uczniowie Gimnazjum nr 1 w Świdnicy zaprezentowali krótki program artystyczny zakończony wspólnym tańcem. Podczas przerwy na uczestników czekał słodki poczęstunek.

Dziękujemy wszystkim sponsorom festiwalu i osobom, które pomogły przy jego zorganizowaniu: Pani Prezydent Beacie Moskal –Słaniewskiej, Wójt Gminy Pani Teresie Mazurek, Księdzu Prałatowi Piotrowi Śliwce proboszczowi Parafii p.w. Św. Stanisława i Wacława w Świdnicy oraz Dyrektorowi I Liceum Ogólnokształcącego Panu Robertowi Kaśków za wynajęcie auli szkolnej.

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Zapraszamy za rok!

Zapraszamy do galerii.

Skip to content