2018.12.06 Słodkie Mikołajki

„Chociaż za oknami brak śniegu, to nastrój świąteczny zagościł już w naszej szkole na dobre. Tradycyjnie, jak co roku, w Mikołajki, panował u nas szczególny klimat, za sprawą uczniów klasy 8 Szkoły Podstawowej, którzy brali udział w projekcie edukacyjnym „Tradycje i wartości pielęgnowane w domu rodzinnym z okazji Mikołaja i Świąt Bożego Narodzenia”…więcej

Wspólnie z opiekunem, P. Aleksandrą Dudek, przygotowali oni  mikołajową niespodziankę dla wszystkich uczniów. Były zabawy i konkursy związane z tradycjami mikołajkowymi i bożonarodzeniowymi.

Mikołaje mieli mnóstwo pracy, dotarli do szkoły z workiem pełnym słodkości, co nasi uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie, radością i wieeelkimi uśmiechami. Przejęte i uradowane buźki, zwłaszcza najmłodszych dzieci, potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie Go oczekują. Spotkanie z Mikołajem minęło bardzo szybko i dostarczyło dzieciom wiele radości i wrażeń. Szkoda, że Mikołajki są tylko raz w roku!

Dzięki sponsorowi  Zakładom  Przemysłu Cukierniczego Śnieżka S A ze Świebodzic, dla każdego dziecka znalazła się słodka niespodzianka – i dla młodszego i dla starszego, i dla grzecznego i grzecznego troszkę mniej. Składamy za to serdeczne podziękowania i życzymy zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku!

Zapraszamy do galerii.

[

Skip to content