2019.03.04-08 Zielona Szkoła – Polanica Zdrój

W dniach 04.03 do 08.03.2019 r. uczniowie klas VII, VIII Szkoły Podstawowej  i III Gimnazjum wraz z wychowawcami p. Agnieszką Turek i p. Grażyną Ziobrowską, przebywali w Polanicy Zdrój na edukacyjnym wyjeździe w ramach „ Zielonej Szkoły”…więcej

To był bardzo intensywny wyjazd, z całą pewnością nie próżnowaliśmy a przy okazji świetnie się bawiliśmy. Podczas wyjazdu uczestniczyliśmy w zajęciach organizowanych  w Ośrodku Green Rest i braliśmy udział w wielu wycieczkach.

W Kudowie Zdrój zajmowaliśmy się wyrabianiem naczyń z gliny, oglądaliśmy pokaz garncarstwa, zwiedzaliśmy  wiatrak, kuźnię, chatkę robótek ręcznych. Udało nam się również wziąć udział w zajęciach na basenie. Odwiedziliśmy również Zieleniec, gdzie przejechaliśmy się gondolą oraz urządziliśmy sobie zawody w zjazdach na sankach. Wybraliśmy się także na kręgielnie, gdzie znaleźliśmy czas na integrację i świetną zabawę.  Oprócz zajęć z zakresu przedmiotów humanistycznych i matematyczno-przyrodniczych mogliśmy rozwijać zainteresowania i uzdolnienia pod okiem Pani Marty. Klimatyczny wyjazd pozwolił podreperować stan zdrowia, a także kondycję fizyczną. Musimy bardzo pochwalić Panie kucharki, które spełniały wszystkie nasze zachcianki uczestników: od pierożków, wykwintnych deserów, po pyszne gołąbki i serniczki.

Wyjazd był bardzo udany, opieka świetna, a kuchnia doskonała.

Zapraszamy do galerii.

Skip to content