2019.03.06 Regionalny Konkurs Recytatorski Placówek Specjalnych i Integracyjnych

“To już 30 lat” – pod takim tytułem odbył się w dniu 06.03.2019 roku, w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach, Regionalny Konkurs Recytatorski Placówek Specjalnych i Integracyjnych, w którym udział wzięli również uczniowie naszej szkoły. W pięknej auli świebodzickiego Domu Kultury występowali przedstawiciele różnych szkół z całego regionu wałbrzyskiego…więcej

Młodzi artyści przyjechali z Wałbrzycha, Strzegomia, Dzierżoniowa, Ząbkowic Śląskich. Konkurencja była spora, nie przeszkodziło to jednak naszym uczniom w zdobyciu nagród i dyplomów w swoich kategoriach. Cała czwórka stanęła na podium z wybranym przez opiekunów repertuarem.

 

Magdalena L.  kl. II Br. – II miejsce

Małgosia S.     kl. IV SP –  wyróżnienie

Maciej K.         kl. I SP  –   wyróżnienie

Wojciech G      kl. I SP –   wyróżnienie

Marcelina Ch.  kl. C  –   wyróżnienie

Edytka D.         kl. C  –      III miejsce

Nasi dzielni przedstawiciele wykazali się wyjątkowymi zdolnościami recytatorskimi, kreatywnym ujęciem tematu i wielką odwagą w pokonywaniu tremy. Udowodnili także, że w komunikowaniu się z drugim człowiekiem istotną rolę odgrywa nie tylko słowo, ale i siła gestu oraz mimiki – ,,mówić można przecież całym sobą !!!”.

Serdecznie gratulujemy zdobytych wyników i życzymy dalszych sukcesów

Zapraszamy do galerii.

Skip to content