2020.12.15 Jasełka

Choć za oknem aura przypomina raczej jesień, niż zimę, to kalendarz nie daje złudzeń. Już za chwilę święta Bożego Narodzenia. Świąteczna atmosfera zagościła również u nas. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia tradycyjnie w naszej szkole odbyły się Jasełkawięcej

Pani katechetka J. Nitkiewicz wspólnie z Panią I. Mirecką i Panem M. Szymańskim przygotowali przedstawienie , które w tym roku z powodu sytuacji epidemicznej przenieśliśmy do świata wirtualnego , tak aby każdy mógł je obejrzeć.

Nagrany został montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów klas 1-6 SP pt „ Maleńka miłość”. Swoja obecność przy narodzonej Dziecinie zaznaczyły też przedszkolaki.

W zaaranżowanej przez Panie G. Gicalę i M. Kuzio betlejemskiej szopce w poetycko- muzyczny sposób uczniowie podkreślili znaczenie przyjścia Syna Bożego Jezusa Chrystusa na Ziemię. Z wielka radością śpiewali kolędy i recytowali wiersze wcielając się w grane przez siebie postacie , uświadamiając wszystkim jak wielką miłością Boża Dziecina obdarowuje cały Świat , każdego człowieka.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za spędzenie z nami tych wyjątkowych chwil oraz życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia pełnych spokoju, radości i rodzinnego ciepła.

Skip to content