2022.01.19 Konkurs plastyczny ” Moja ulubiona postać z bajki “

Baśnie i bajki cieszą się wielkim powodzeniem zarówno u dzieci jak i u dorosłych.

Towarzyszą nam od młodzieńczych lat. Dzięki rodzicom i dziadkom pojawiają się w naszym życiu i zostają z nami na wiele lat. Rozweselają i bawią, ale też przekazują ważne prawdy życiowe. Dlatego bohaterowie z bajek są bardzo często dla wielu z nas ważni.

W celu popularyzacji literatury dziecięcej oraz rozwijania umiejętności plastycznych i aktywności twórczej w naszej szkole zorganizowany został   konkurs pt. ” Moja ulubiona postać z bajki “ , którego głównym organizatorem była P. M. Posadzy.

Zadaniem uczniów było wykonanie bohatera / bohaterów dowolnej bajki dla dzieci dowolną techniką plastyczną z użyciem różnorodnych materiałów.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Uczniowie przygotowali 34 piękne prace plastyczne z ulubioną postacią z bajki, a niektórzy wykonali nawet po kilka . Wszyscy zostali nagrodzeni , otrzymali dyplomy i słodkie nagrody. Wśród nich znaleźli się :

Patryk B., Gabrysia M i Krawczyszyn M. i Franek K. – kl. C

Jakub M. , Magda M. , Łukasz Sz. I Kacper Z. – kl. E

Gabryskia K , Klaudia O i Damian N – kl. K

Adam O – kl.B

Oliwia O. I Jassika R. – kl.III L

Emilia W. i Krzysztof Ł – kl. IVL

Kinga S. i Maciej W. –kl. V L

Ania O. – kl. VI L

Adam K. – kl. IV u

Szczególne wyróżnienie otrzymał Oliwier P. z kl. V za pracę przestrzenną „Pinokio” oraz uczniowie kl 1-3 za wyklejanego bibułą dużego „ Minionka”

  Gratulujemy i dziękujemy uczestnikom i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach.

Skip to content