2012.11.01 Szkolny etap plastycznego konkursu pod hasłem „ Maria Konopnicka- dzieciom”

W listopadzie 2012 roku w naszej szkole odbył się szkolny etap plastycznego konkursu pod hasłem „ Maria Konopnicka- dzieciom”.
więcej

Celem konkursu było zainteresowanie dzieci i młodzieży twórczością Marii Konopnickiej, przybliżenie postaci poetki, rozwijanie wyobraźni plastycznej oraz wyrażanie emocji i wrażeń związanych z twórczością poetki. Z wielu prac wykonanych przez naszych uczniów na etapie szkolnym zostali wyróżnieni: Aramis Kot, Paulina Zając, Kacper Masny, Marlena Matusik, Justyna Rzepecka. Następnie wyróżnione prace zostały przesłane na konkurs wojewódzki. W Konkursie Wojewódzkim uczennica Marlena Matusik zajęła II miejsce w kategorii klas młodszych – dyplom oraz kalendarz z publikacją prac wyróżnionych. GRATULUJEMY!!!!!Organizatorkami etapu szkolnego i sponsorami nagród były pani Aurelia Boś i Klara Pawłowska.
Zapraszamy do galerii

Skip to content