2014.02.14 Walentynki

Jak co roku 14 lutego obchodziliśmy Dzień Świętego Walentego- popularnie zwane Walentynkami. Już od samego rana było czuć podekscytowanie wszystkich uczniów jak i również atmosferę walentynek. Wszędzie były rozwieszone walentynkowe dekoracje, które oddawały romantyczny nastrój.
więcej

Dzień ten był pełen wrażeń . Przechodząc korytarzem szkolnym można było usłyszeć rozmowy o tym kto ile listów dostanie i od kogo one będą. z tego powodu, iż to właśnie w ten dzieńOczywiście najbardziej oczekiwanym momentem była Poczta Walentynkowa przez którą można było wysłać list miłosny do swojego “obiektu westchnień” oraz dyskoteka podczas, której wybrano trzy najlepiej bawiące się pary – nagrodą były słodkie upominki! Na ten szczególny dzień została również wydana Szkolna Gazetka Walentynkowa, w której zainteresowani mogli umieścić swoje życzenia.

Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości,
dużo uścisków, samych radości,
spełnienia marzeń, mocy słodyczy
w Dniu Walentego wielbiciel
Ci życzy!

Walentynkowy dzień był bardzo ekscytujący bo wraz z życzeniami wylany został “ocean miłości” i sympatii.Smutek prawie nie gościł w sercach uczniów za to miłość w dużym stopniu ogarniała prawie wszystkich…no właśnie…Prawie. Nie można przecież zapomnieć o tych co dzisiaj nie dostali tego na co czekali.Podsumowując : święto 14 lutego w naszej szkole było ekscytującei pełne romantycznej atmosfery jednak nie brakło tych, którzy pomimo ciepła tego święta są smutni. Mamy jednak nadzieję, że wkrótce i do nich uśmiechnie się szczęście! Organizatorami tegorocznej zabawy byli: A. Boś, L. Magier- Wolak,R. Trzcińska i G. Michalak.

Zapraszamy do galerii

Skip to content