2014.05.05 XXXVI Konfrontacje Artystyczne Zespołów Szkół Specjalnych w Strzegomiu

5.05 2014 r przedstawiciele ze szkół specjalnych i ośrodków szkolno – wychowawczych zaprezentowało swoje artystyczne zdolności podczas Konfrontacji Artystycznych, których gospodarzem był Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu.
więcej

Naszą szkołę reprezentowała grupa „Raperzy” – uczniowie klas szkoły zawodowej pod opieką p. L Wolak Występ naszej młodzieży bardzo podobał się publiczności.

Na pamiątkę przywieźliśmy dyplomy i nagrody rzeczowe ( słodycze oraz grę zręcznościową).

Takie spotkania mają nieocenioną wartość w rozwijaniu umiejętności społecznych naszych uczniów. Ponadto nauczyciele mieli możliwość spotkać się i wymienić doświadczeniami . Przede wszystkim jednak młodzież ma możliwość nie tylko wspólnej zabawy, ale również nieskrępowanego prezentowania swoich zdolności przed szerszą publicznością.

Zapraszamy do galerii

Skip to content