2014.11.05 PASOWANIE NA UCZNIA

Zgodnie z ceremoniałem szkoły 5.11.2014r. nastąpiło uroczyste przyjęcie pierwszoklasistów w poczet uczniów naszej szkoły.
więcej

Aby jednak stać się pełnoprawnymi uczniami pierwszaki musiały się wykazać w kilku konkurencjach. Pierwszoklasiści wzorowo zdali swój pierwszy egzamin i tym samym udowodnili, że zasługują na zaszczytne miano ucznia Szkoły.

Kolejnym ważnym wydarzeniem tego dnia dla pierwszoklasistów było pasowanie na ucznia, którego p. dyrektor Beata Soroka dokonała symbolicznym wielkim długopisem . Złożyła również życzenia wielu sukcesów w nauce i uśmiechu na co dzień . Ukoronowaniem aktu pasowania było wręczenie pamiątkowych dyplomów i upominków ufundowanych przez Radę Rodziców.

Aby wszyscy zapamiętali jak dbać o porządek w tornistrze Uczennica klasy szóstej wyrecytowała wiersz Ireny Słońskiej pt “O pewnym Grzesiu”.

Tak wiec od dziś pierwszoklasiści z naszej szkoły podstawowej: Zuzanna , Marta , dwóch Marcelich , Krystian , Hubert i Kacper są już pełnoprawnymi uczniami.

Zapraszamy do galerii

Skip to content