2014.11.27 XV Dolnośląskich Zimowych Igrzyskach Integracyjnych

Dnia 27 listopada 2014 reprezentacja uczniów Szkoły Podstawowej Nr7 i Gimnazjum Nr 7 pod opieką p. Renaty Trzcińskiej i p. Agnieszki Turek uczestniczyła w XV Dolnośląskich Zimowych Igrzyskach Integracyjnych Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych, Szkół Specjalnych i Szkół Masowych w Dzierżoniowie.
więcej

Zespół w składzie: Klaudia Kuklinska, , Piotr Mosiądz , Andrzej Góra i Oskar Szymański ze Szkoły Podstawowej oraz Aleksandra Jarosz , Paulina Zając , Patryk Krotowski , Dawid Ziemrowski , Karolina Marciniak , Paulina Wieńska i Krzysztof Kołodziej – uczniowie Gimnazjum brali udział w różnorodnych konkurencjach, które obejmowały ćwiczenia o charakterze szybkościowym , zręcznościowo- gibkościowym , siłowym. i piłkę nożną. Jak co roku uczniowie rywalizowali w przeciąganiu liny , biegu z przekazywaniem pałeczki sztafetowej „ Kto prędzej dookoła” i „ Sadzeniu ziemniaków ( o dziwo zamiast szarf były ringa – co pomogło naszym zawodnikom precyzyjniej wykonywać zadania)Zawodnicy walczyli zaciekle i po 3 konkurencjach zajęli II miejsce . W ogólnej klasyfikacji zajęliśmy IV miejsce.
Wróciliśmy z pięknym pucharem, medalami i sprzętem sportowym-2 kompletami warcabów ,12 rakietkami do tenisa stołowego oraz12 koszulkami z logo Zimowych Igrzysk Integracyjnych. Organizatorom dziękujemy za wspaniałe nagrody i pyszny poczęstunek( ruskie pierogi).
Uczniom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do galerii

Skip to content