2015.02.13 WALENTYNKI

Walentynki- Dzień Zakochanych obchodzony był w naszej szkole 13 lutego w piątek. Nie trudno o tym zapomnieć, ponieważ od początku lutego w sklepach, telewizji i w każdym innym miejscu mogliśmy dostrzec serduszka, czerwone ozdoby- jednym słowem wszystko co kojarzy się z miłością i zakochaniem.
więcej

Oczywiście już tradycyjnie najbardziej oczekiwanym momentem całego tego dnia była Poczta Walentynkowa przez którą można było wysłać list miłosny do swojego “obiektu westchnień”. Listy tworzono przez cały tydzień, aby w dniu dzisiejszym otrzymać wyczekiwaną pocztę. Podczas zabawy odbył się taniec par, które zostały nagrodzone brawami!

Na ten szczególny dzień została również wydana kolejna edycja Szkolnej Gazetki Walentynkowej, w której zainteresowani mogli umieścić swoje życzenia:

Od kogo dla kogo, co komu do tego?!
Serce będzie wiedziało, od kogo dostało.
Wszystkiego dobrego
W dniu świętego Walentego!

Pamiętajmy jednak, że Walentynki to po prostu kolejny dzień w roku, kiedy wypowiadamy słowa: kocham Cię a uczucia powinniśmy okazywać najbliższym zawsze, niezależnie od dat wskazywanych przez kalendarz. Kartka walentynkowa czy nawet najwspanialszy prezent nigdy nie zastąpią zwyczajnej, codziennej bliskości.

Organizatorami zabawy byli: p. A. Boś ,p. L. Magier- Wolak i p. G. Michalak.

Zapraszamy do galerii

Skip to content