2016.01.27 Bal Karnawałowy

Karnawał dobrze zakończyć wspaniałym balem. W tym roku okres zabaw kończy się 9 lutego, kiedy dzieci mają ferie, dlatego też, w naszej szkole, bal odbył się tuż przed wypoczynkiem zimowym, w środę 27 stycznia.
więcej

Wzięli w nim udział licznie przybyli uczniowie wszystkich typów szkół, uczestnicy WTZ, rodzice, nauczyciele, terapeuci i pracownicy szkoły. Przepiękne, niecodzienne stroje, najnowsze przeboje w wykonaniu pana Zdzisława Irzyk z Zespołu Kwarc oraz dobry humor sprawiły, iż zabawa karnawałowa udała się wspaniale.

Jury składające się z rodziców, pod przewodnictwem pani Agnieszki Kurjata, wybrało króla i królową balu w pięciu typach szkół. Wręczono trzydzieści tytułów Miss i Mistera w różnych kategoriach, jak również nagród- słodyczy wyróżnionym.

Dziesięć biletów do kina ufundowało Stowarzyszenie „Bliżej Ciebie” działające przy naszej szkole. Były konkursy, niespodzianki i słodki poczęstunek.

Organizatorkami zabawy były panie: Mirela Dziakowicz, Barbara Kułaga, Aurelia Boś i Grażyna Ziobrowska

Z niecierpliwością oczekujemy na kolejny bal , który czeka nas już za rok!

Zapraszamy do galerii

Skip to content