2016.03.21 Powitanie Pani Wiosny

Idzie pierwsza pora roku,
więcej

Na dworze zrobiło się cieplej, słoneczko coraz częściej się do nas uśmiecha, pojawiły się pierwsze kwiaty, a ptaki śpiewają o wiele radośniej.

Wszystko to zwiastuje, że nadchodzi wreszcie długo wyczekiwana wiosna. I wiecie co?

W naszym przedszkolu ona już zawitała! Pojawiła się całkiem znienacka, kiedy niczego się nie spodziewaliśmy! Po prostu weszła do naszej sali, w pięknej kwiecistej sukience i eleganckim kapeluszu. Zaskoczyła nas zupełnie, ale zarazem bardzo ucieszyliśmy się z jej wizyty.

Pani Wiosna przygotowała dla nas wiele niespodzianek – piękne obrazki przedstawiające jej najlepszych przyjaciół, czyli krokusy, przebiśniegi i bociany, wiosenne zagadki, piosenki, baaardzo przyjemne masażyki oraz tańce. Pokazała nam również piękną książkę na swój temat, pełną barwnych ilustracji, którą obejrzeliśmy z wielkim zaciekawieniem i przyjemnością. Na zakończenie spotkania, każdy z nas dostał śliczne bocianowe puzzle, które później ładnie i szybko ułożyliśmy, dzięki czemu mamy teraz na jednej z tablic imponujące stado tych dostojnych ptaków :). Ich widok przypomina nam bez przerwy, że oto nadeszła Pani Wiosna! Juuuuuupiiiiiii 🙂 !

Zapraszamy do

Skip to content