2016.04.21 Konfrontacje Zespołów Artystycznych Szkół Specjalnych

W swojej codziennej pracy pedagogicznej, nauczyciele zatrudnieni w naszej placówce, starają się budować u swoich podopiecznych wysokie poczucie własnej wartości, poprzez odkrywanie i rozwijanie ich talentów oraz zainteresowań.
więcej

Pozwala to na przeżywanie przez młodych ludzi wielu niesamowitych przygód, zdobywanie ciekawych doświadczeń i odnoszenie sukcesów.

Przykładem na to może być grupa artystyczna o nazwie „Fabryka talentów”, składająca się z uczniów klasy III L – Jakuba W., Natalii J. – K., Artura S. i Cyntii R., która pod opieką p. Anety Bazydło przygotowała bajkę zatytułowaną „Trzy świnki”, na podstawie utworu braci Grimm, a następnie wzięła udział w Konfrontacjach Zespołów Artystycznych Szkół Specjalnych w Strzegomiu.

Wysiłek początkujących artystów przyniósł wspaniałe rezultaty – zachwyt publiczności, medal, wyróżnienie i nagrody rzeczowe od organizatorów imprezy.

W przerwie między występem, a oczekiwaniem na werdykt jury natomiast, mogli oni skorzystać z uroków ciepłego, wiosennego dnia i atrakcji pobliskiego placu zabaw. Ten dzień mogli więc zdecydowanie zaliczyć do udanych.

Gratulujemy naszym aktorom i ich wychowawczyni tak wspaniałego debiutu scenicznego i życzymy dalszych sukcesów!

Zapraszamy do galerii

Skip to content