2016.04.28 07.04 – 28.04 Zabawa w teatr

W miesiącu kwietniu, w naszej szkole rozpoczęła się realizacja projektu zatytułowanego „Zabawa w teatr”, finansowanego ze środków PFRON.
więcej

Obejmuje on cykl spotkań z aktorem wałbrzyskiego Teatru Lalki i Aktora, a ma na celu, m.in. poprawę umiejętności komunikacyjnych uczestników zajęć, rozwinięcie świadomości własnego ciała, zainicjowanie zainteresowania teatrem, poszerzenie wiedzy i umiejętności w zakresie technik animacji czy poprawę estetyki ruchu.
Tym razem do naszych uczniów przyjechała pacynka Zosia, która pracowała z nimi nad poprawą koncentracji uwagi, naśladownictwem oraz znajomością części ciała. Dzięki niej, uczestnicy spotkania mieli również okazję dowiedzieć się czym charakteryzuje się pacynka i jak się nią posługiwać. Nie było czasu na nudę, bo niesforna lalka wypełniła spotkania śmiechem i dobrą zabawą. Miała też wiele wdzięku, nic więc dziwnego, że oczarowała wszystkich widzów.

Zapraszamy do galerii

Skip to content