2016.05.27 Spotkanie czytelnicze

Posłał kozioł koziołeczka, Po bułeczki do miasteczka….
więcej

Tymi słowami rozpoczęliśmy majowe spotkanie czytelnicze, a zarazem wspaniałą i pełną humoru podróż do świata wierszy Jana Brzechwy.
W tym miesiącu rolę lektora pełniła nasza szkolna pani pedagog, p. Beata Bartnik, dzięki której wysłuchaliśmy utworów o przygodach tchórzliwego koziołka, niezdecydowanej sójki czy foki, której futro zjadły mole.
Baaardzo nam się podobało i słuchaliśmy z prawdziwą przyjemnością.
Tylko wszyscy się zastanawialiśmy, jak można bać się maleńkiej stonogi albo zwykłej chustki wiszącej na płocie. Ach, ten koziołeczek…powinien chodzić do naszego przedszkola, wtedy na pewno stałby się odważniejszy, tak jak my!
Pani Beatko, dziękujemy za spotkanie!

Zapraszamy do galerii

Skip to content