2016.06.08 Dzień Sportu „W zdrowym ciele zdrowy duch”

W środę, 08.06.2016r., w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa o Puchar Dyrektora Szkoły, pod hasłem „ W zdrowym ciele zdrowy duch”. Pogoda wspaniale dopisała, a humory uczestników zawodów były wyśmienite i widać było, że wręcz nie mogą się oni doczekać imprezy.
więcej

Po uroczystym otwarciu Mistrzostw przez P. Dyrektor Beatę Sorokę, uczniowie rozpoczęli zmagania sportowe. Na początek musieli zmierzyć się z konkurencjami sprawnościowymi, wśród których znalazły się strzały do małej bramki, rzuty do kosza, skoki przez skakankę oraz odbijanie piłki siatkowej w ograniczonym polu. Każda z tych konkurencji była punktowana i oceniana.

O Puchar Dyrektora uczniowie walczyli w dwóch kategoriach – w kategorii chłopców i dziewcząt. Po zaciętej rywalizacji, wyłoniono zwycięzców.

W kategorii dziewcząt:
I miejsce i Mistrzostwo szkoły wywalczyła Katarzyna S. z klasy „O” SPdP;
II miejsce zajęła Klaudia K. z klasy I gimnazjum;
III miejsce – Weronika M. z klasy V.

W kategorii chłopców:
I miejsce i Mistrzostwo szkoły zdobył Piotr M. z klasy I gimnazjum;
II miejsce – Damian Ł. z klasy „N” SPdP
III miejsce wywalczył Patryk K. z klasy II gimnazjum.

Wyróżniony został także Piotr M. za największą ilość odbytych skoków na skakance oraz za największą ilość odbitych piłek w ograniczonym polu.

Uczniowie, którzy zdobyli pierwsze trzy miejsca, otrzymali dyplomy i nagrody.

Tradycyjnie, Dzień Sportu zakończył mecz piłki siatkowej – uczniowie kontra nauczyciele. Wynikiem 3:1 zwyciężyła tym razem drużyna nauczycieli w składzie: p. Dyrektor Beata Soroka, p. Wicedyrektor Mariusz Maluha, p. Monika Kot, p. Marzena Rymsza, p. Gabriel Bieniuk, p. Paulina Zienkiewicz (wolontariuszka)i przedstawiciel rodziców – Pani Sylwia Rawska.

Drużynę uczniów reprezentowali: Piotr S., Piotr M., Stanisław S., Adam M., Weronika Ch., Patryk K., Klaudia K., Kacper M., Daria S..

Wszystkim uczestnikom tegorocznych zmagań gratulujemy uzyskanych wyników i sportowej rywalizacji, a nauczycielom p. Agnieszce Turek, p. Renacie Trzcińskiej, p. Grzegorzowi Michalakowi, p. Joannie Wiraszce i p. Sebastianowi Skroboniowi serdecznie dziękujemy za zorganizowanie tej wspaniałej imprezy.

Zapraszamy za rok!!!!

Zapraszamy do galerii

Skip to content