2016.09.19 Z wizytą w Kauflandzie

Dnia 19 września 2016 roku, pani Jola Tekiela i pani Maria Kuzio, wraz z uczniami klasy 4 -6 SP, udały się do Kauflanda – jednego ze świdnickich supermarketów.
więcej

Podczas wycieczki, dzieci poznały specyfikę pracy w supermarkecie, dzięki temu, że odwiedzały po kolei wszystkie działy, a pracownicy opowiedzieli im o swoich obowiązkach.

Uczniowie dowiedzieli się też jak obsługuje się kasę fiskalną, jak ułożone są towary w sklepie, jakie owoce i warzywa tropikalne można tam kupić oraz poznali sposób wypieku pieczywa. Na zakończenie zwiedzili magazyn, gdzie mieli możliwość przyjrzeć się działaniu specjalnej maszyny do niszczenia niepotrzebnych opakowań.

W podziękowaniu za atrakcyjną wycieczkę, dzieci wręczyły Panu kierownikowi sklepu wykonane przez siebie plakaty reklamujące Kaufland. Same zaś, na pamiątkę, dostały dyplomy i słodycze. Ta niecodzienna wyprawa dostarczyła uczniom wielu pozytywnych wrażeń, a także wzbogaciła ich o nowe wiadomości i spostrzeżenia. W czasie jej trwania, utrwalali oni też właściwe i kulturalne zachowanie się w miejscach publicznych.

Dziękujemy właścicielom i personelowi sklepu „Kaufland” za miłe przyjęcie i słodką niespodziankę.

Zapraszamy do galerii

Skip to content