2016.09.26 Spotkanie czytelnicze

Kolejny już rok, nasze przedszkole bierze udział w programie Cała Polska Czyta Przedszkolom. W ramach tej akcji, panie wychowawczynie zorganizowały dla nas spotkanie czytelnicze.
więcej

W rolę lektora, wcieliła się tym razem nasza szkolna Pani pedagog – Beata Babicz. Nasz gość przeczytał nam bajkę o przygodach dzielnego policjanta Leona. Nie byłoby w tym niczego dziwnego, gdyby nie fakt, iż bohater opowiadania był lwem i wypełniał swoje obowiązki w mieście zamieszkiwanym przez różne zwierzęta.

Policjant Leon był wspaniały – pomógł przejść przez jezdnię małym żółwikom, szybko poradził sobie z ulicznym korkiem i odnalazł skradzioną karuzelę. Słuchaliśmy historii o jego przygodach z zapartym tchem, podziwiając przy tym piękne, kolorowe ilustracje.

Pani Beatko, bardzo dziękujemy za spotkanie!

Zapraszamy do galerii

Skip to content