2016.11.24 XVIII Otwarty Dolnośląski Turniej Warcabowy Osób Niepełnosprawnych w Świebodzicach

Silna drużyna w składzie: Weronika M.- kl.VI, Krzysztof P. – kl. V, Jakub K. kl. V, Oskar Sz.- kl. II gim., Roksana L. kl. III gim, Patryk K.- kl. III gim., nad którą opiekę sprawowała pani Agnieszka Turek, reprezentowała naszą szkołę w Dolnośląskim Turnieju Warcabowym w Świebodzicach.
więcej

Drużynowo zajęliśmy IV miejsce, indywidualnie natomiast, w kategorii szkoła podstawowa, najwyżej uplasował się Krzysztof P., uczeń klasy V, zajmując VI miejsce. W kategorii gimnazjum, dobrą pozycję , zajął Patryk K., z klasy III, zajmując V miejsce. Do szkoły wróciliśmy z pamiątkowym pucharem, nagrodą – piłką nożną oraz zaproszeniem na turniej, który odbędzie się w przyszłym roku.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.